ממליצים

״הגעתי לשרון עם בלגן של כמה ביטוחים בחברות שונות ואפס ידע לגבי סוגי הביטוחים שיש לי, ועל מה אני משלם כל כך הרבה כסף. במקצועיות רבה ושירותיות ראויה לציון, שרון עשה לי סדר בראש וגם בארנק. ביטל פוליסות פחות נחוצות, דאג להסביר מה מגיע לי ומה כל דבר אומר, בלי כל המשחקים והשפה הגבוהה של סוכני ביטוח אחרים שהייתי אצלם בעבר. מאז אני לא מפסיק להמליץ עליו. אדם נדיר בעל ידע ושירותיות שלא רואים כל יום.״
עוזרי
רפאל עוזרי
מנכ״ל Hero Apps
בתור אדם שלא מתעמק הרבה בתחום הבירוקרטיה, בטח ובטח שלא בתחום הביטוחים, גיליתי ששילמתי סכומי עתק בעקבות "עצותיהם" של סוכני הביטוח השונים שעבדתי עמם בעבר. בעקבות המלצתו של חבר, פניתי לשרון. שרון דאג לא רק להקל עלי בהבנה אודות מה אני משלם, אלא גם עזר לי להבין מה אני צריך ומה אני לא. ויותר מכך - מה בדיוק מגיע לי. כך גיליתי שישנם בודדים בעולם שבאמת ובתמים ידאגו לאנשים שעמם הם עובדים. שרון - כל חברי ומשפחתי יודעים מי הסוכן שלי. תודה רבה!
מטי
מטי מיכלסקי
מתכנת
בעקבות שירות ירוד שקיבלתי מהסוכנות שמנהלת את כספי הפנסיה שלי, הגעתי לשרון הוד. שרון היה זמין בכל זמן ולכל שאלה. שרון עזר לי לבחור את המוצרים הביטוחיים הנכונים לי וכל זה במינימום מאמץ מצידי. חשוב שיהיה אפשר לפנות לסוכן אנושי ולא לדבר עם מענה קולי. אפשר לסמוך על שרון בעיניים עצומות.
נועה
נועה גלעדי-שצברג
בודקת תוכנה QA
הגעתי לשרון לאחר שהייתי מבוטח אצל סוכן אחר, שלא באמת נתן מענה ומשך את הטיפול בי בכל פעם למשך זמן רב. גיליתי אדם מדהים, ישר וזמין. כל בקשה/תביעה שלי מטופלת במהירות. ותאמינו לי שהיו לא מעט כאלו. כמו כן, עשיתי אצלו את ביטוחי הפנסיה וקרן ההשתלמות למרות היותי שכיר, מכיוון שהוא חסך לי לא מעט בדמי הניהול. בקיצור ממליץ בחום.
גיל מסילתי
גיל מסילתי
טכנאי מכונות