אודות

שרון הוד

הרבנית חיה מושקא ע״ה, אשתו של הרבי מליובאוויטש, סיפרה פעם לחסידים שהרבי לפני השינה, בזמן אמירת ״קריאת שמע שעל המיטה״, היה סוקר את כל היהודים בעולם ובודק כל אחד מה הוא צריך בגשמיות ורוחניות. הוא לא היה הולך לישון עד שהוא לא היה מסיים לעבור את כולם עד לאחרון.
כחסיד חב״ד אימצתי את הגישה הזו בחיי ובעבודתי עם הלקוחות שלי.

שמי שרון הוד, ואני בעל רישיון סוכן ביטוח פנסיוני וכללי מטעם משרד האוצר, ובעל תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחויות בשיווק ומימון.

תפקידו של סוכן הביטוח הוא לממש את האחריות הפיננסית שיש לבעל משפחה משני צידי המשוואה. דהיינו, מצד אחד, לסייע בחסכון לטווח קצר ובינוני ועד חסכון לזמן פרישה. מצד שני לבטח מפני סיכונים פיננסיים העלולים להעמיד משפחה בפני הוצאות גדולות ואף קטסטרופליות, וזאת מצד אירועים שונים בחייהם.

אני מאמין שלכל אחד ישנה לא רק הזכות, אלא גם היכולת לחיות ולפרוש בכבוד. ואם הוא נזקק חלילה לשירותים רפואיים, אז שיקבל את הטוב ביותר שכסף יכול להשיג.
לשם כך, סוכן ביטוח שרוצה לעזור לאנשים צריך להיות בראש ובראשונה איכפתי מהם ולשים את הצרכים שלהם בראש סדר העדיפויות. בנוסף עליו להיות בעל רמה מקצועית גבוהה מאוד וידע נרחב בתחום הפיננסים, תוך שהוא נותן שירות יוצא מן הכלל.
הלקוחות שלי יודעים שאם יש להם שאלה, בעיה או צורך הם יכולים להתקשר אלי ישירות לטלפון הנייד, או להתכתב איתי דרך מגוון אפליקציות מסרים.
אתם מוזמנים לעקוב אחרי בפייסבוק על מנת להתעדכן בנושאים חשובים ורלבנטיים. והעיקר, תשמרו על עצמכם.

בברכת כל טוב סלה,

שרון הוד