אודות

שרון הוד

עוד מילדותי גיליתי עניין עמוק במספרים ובהבנה של עולם העסקים. סקרנות טבעית זו הובילה אותי בלימודי תואר ראשון במנהל עסקים, שם שקדתי על רכישת ידע נרחב בכל תחומי הניהול הפיננסי. תחושת סיפוק עצומה מילאה אותי כאשר ראיתי כיצד ניהול מושכל מביא לצמיחה והצלחה עסקית.

עם סיום לימודי, החלטתי לצלול אל תוך עולם העסקים בפועל. ניהלתי כספים עבור מספר חברות ובמהלך תפקידי נחשפתי לקשיים רבים שחווים אנשים רבים בנוגע לניהול כספם האישי. ראיתי מקרוב כיצד חוסר ידע והבנה פיננסית מובילים להחלטות שגויות, חובות מיותרים ואף קשיים כלכליים משמעותיים.

תחושה של שליחות החלה לבעור בתוכי. רציתי לעשות שינוי אמיתי בחייהם של אנשים, לסייע להם לנהל את כספם בצורה נכונה וליהנות מביטחון כלכלי ויציבות. מתוך תחושת שליחות זו, החלטתי להקדיש את חיי המקצועיים לתחום התכנון הפיננסי.

במהלך השנים הוצאתי רישיון סוכן ביטוח פנסיוני וכללי אשר פתח עבורי צוהר לעולם חדש. התחלתי לעבוד כסוכן ביטוח, תוך שילוב הידע הפיננסי העשיר עם הבנת צרכי הלקוחות בתחום הביטוח. במהלך עבודתי גיליתי עולם שלם של הזדמנויות עבור לקוחותי, תוך שילוב פתרונות ביטוחיים עם תכנון פיננסי מקיף.

שילוב של הניסיון, הידיעות והמומחיות שצברתי תוך ניהול סיכונים נכון, מאפשרים ללקוחותי להגיע לדירה ראשונה, להגדיל את הונם, לרכוש נכסים להשקעה ולהקדים את הפרישה.

כיום  אני משמש כמתכנן פיננסי עבור מאות לקוחות פרטיים ועסקיים, חלקם ידוענים ואנשי ממשל, תוך תחושת סיפוק עצומה שאני חווה בידיעה שאני עושה שינוי אמיתי בחייהם של אנשים, מסייע להם להגשים את חלומותיהם וליהנות מביטחון כלכלי איתן.

בברכת כל טוב סלה,

שרון הוד